داستان زندگی من

داستان از 9 سالگی شروع شد که من اولین قدم را برای کار کردن در بازار آزاد برداشتم و توانستم تجربه های با ارزشی را طی 11 سال از کسب و کارهای مختلف در بازار بدست بیاورم.
بعد از گذشت زمان خیلی اتفاقی متوجه شدم که تبهر خاصی در فروش هر چیزی پیدا کرده ام و به دنبال علاقم رفتم و برند مربی فروش را تاسیس کردم، برند ها و کمپانی های بزرگی به واسطه مشاوره و آموزش های مربی فروش از خطر ورشکستگی نجات پیدا کردند و امروزه فروش های چند صد میلیونی را تجربه می کنند.
بعد از آن علاقه مند به مطالعه در زمینه قوانین جهان هستی و فعالیت ذهن انسان شدم، هر چقدر مطالعاتم را گسترش میدادم بیشتر متوجه میشدم که ساختار ذهن آدم ها یکسان است، که با تحقیق و مطالعات بیش از اندازه توانستم به فرمول و مسیر شگفت انگیزی در ذهن دست یابم که هر انسانی در هر سن و سالی میتواند به کمک این مسیر به ثروت مطلق برسد.
هر انسانی برای رسیدن به اهدافش در زندگی بایستی مسیری را طی کند.
در واقع مسیر،سریعترین و آسان ترین راهنمای شما برای رسیدن به خوشبختی و ثروت فراوان می باشد.
کسانیکه مسیر را برای ادامه راه زندگیشون انتخاب می کنند به سرعت رعد و برق ثروتمند شدن را تجربه خواهند کرد، چرا که تیم ماهیچوقت
دست از تلاش، تحقیق و مطالعه در زمینه ثروت برنداشته و هر روز ابزارها و تکنیک های ثروتمند شدن را در این مسیر به شما معرفی خواهد کرد.
تنها مسیر ثروتمند شدن تو، برداشتن اولین قدم در مسیر درست است.
60 ساعت آموزش کسب ثروت
10 دوره غیر حضوری برگزار شده
4350 دانش پذیر ثروتمند